seo, مانتو در تبریز

بهترین مرکز خرید مانتو در تبریز ? ولیعصر-خیابان شریعتی -سونای گالری ?

مانتو در تبریز

 مانتو در تبریز  ? تبریز که یکی از ارکان مد و نوآوری درایران  میباشد،این روزها تبدیل به قطب اصلی مدلهای جدید مانتو علی الخصوص مانتوهای ترک و مانتو های مزونی که خواهان بسیار زیادی دارند شده است.مدل جدید مانتو در تبریز در اکثر گالری های تبریز با توجه به مدل های متنوع سونای زمینه ی طراحی مزون های بسیاری میباشد.علاوه بر تنوع بی نظیر کیفیت محصولات در سونایکو بسیار مهم است چرا اعتبار مجموعه با کیفیت محصولاتش سنجیده میشود .

آدرس:تبریز-کوی ولیعصر-خ شریعتی -بعد از تقاطع اعتصامی -سونای گالری 

مانتو در تبریز

فروشگاه های مانتو بسیاری در تبریز وجود دارد که میتوان گفت سبک قدیمی مانتوفروشی خودرا حفظ کرده اند.سال 98 نقطه اغاز مجموعه ای بود که با ایجاد متنوع ترین مرکز فروش مانتو در تبریز،سبک جدید فروش مانتو در تبریز را ایجاد کرد.بیش از 10 مزون مانتو مجلسی در تبریز علاوه بر فروش آنلاین از طریق پیج ایسنتاگرام بصورت حضوری نیز در خیابان ولیعصر در دسترس شماست.

هر انچه برای خرید مانتو در تبریز نیاز دارید از معرفی آدرس بهترین مانتوفروشی های تبریز،تا برگزاری بزرگترین جشنواره فروش اینترنتی مانتو در تبریز در بزرگترین فروشگاه اینترنتی مانتو در تبریز   لوکیشن سونای

مانتو در تبریز

سونایکو شامل چه محصولاتی میباشد؟

Smiley face

 • بهترین مرکز خرید مانتو مجلسی سایز بزرگ در تبریز
 • بهترین مرکز خرید مانتو عقد محضری در تبریز
 • دوخت سفارشی مانتو مجلسی در تبریز
 • حراجی مانتو در تبریز
 • مزون مانتو در تبریز

مانتو در تبریز

هدیه ی ویژه خرید اینترنتی مانتو مجلسی با قیمتهای ویژه فروشگاه اینترنتی مانتو فقط خرید از طریق اینستاگرام 

آدرس مانتوفروشی در تبریز : تبریز-ولیعصر-خ شریعتی -تقاطع اعتصامی -نبش کوی گلباد -گالری سونای 

تلفن :041-33298960

هیچ مدلی نیست سایزتون نباشه 

مانتو در تبریز

ازتولیدی های عمده فروشی مانتو در تبریز گرفته تا لاکچری ترین مزون های مانتو تبریز همگی یک کار انجام میدهند اما تفاوت در کیفیت محصول است . مجموعه ای ایجاد کرده ایم تا نه تنها برای خرید مانتو در تبریز برای بررسی بهترین مراکز مانتو در تبریز کنار شما باشیم.

مانتو در تبریز

برای خرید مانتو در تبریز باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

Smiley face

 • آشنایی با مراکز خرید مانتو در تبریز
 • معرفی بهترین مزون مانتو در تبریز
 • مراکز دوخت سفارشی مانتو در تبریز
 • بررسی قیمت مانتو در تبریز
 • دوخت مانتو مزونی و مانتو های تولیدی چه تفاوتی دارد
 • انواع پارچه ی مانتو

 

مانتو در تبریز

هدیه ی ویژه خرید اینترنتی مانتو مجلسی با قیمتهای ویژه فروشگاه اینترنتی مانتو فقط خرید از طریق اینستاگرام 

سونایکو مجموعه ی جدیدی ایجاد کرده است تا شما برای خرید مانتو در تبریز وقت خود را تلف نکنید و مانتو مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت مانتو در تبریز خریداری کنید.

خرید مانتو سایزبزرگ در تبریز ،خرید اینترنتی مانتو مجلسی تبریز،خرید مانتو عقد محضری در تبریز،آدرس بهترین مانتو فروشی های تبریز ،اینستاگرام مانتو فروشی تبریز ،خرید اینترنتی از ترکیه ،جشنواره بزرگ حراجی مانتو در تبریز ،فروشگاه اینترنتی مانتو در تبریز ،فروشگاه مانتو در تبریز،فروشگاه اینترنتی کیف و کفش ،فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی ،بهترین مزون های مانتو در تبریز سر فصلی از انچه که ما برای خرید آسان شما تدارک دیده ایم .با کلیک روی هر کلمه توضیحات بیشتری در اختیار شما قرار میگیرد .

مانتو در تبریز

مدل های موجود در جشنواره بزرگ فروش اینترنتی مانتو مزونی

این محصولات ویژه خرید اینترنتی مانتو مجلسی میباشد و فروشگاه مانتو در ولیعصر موجود نمیباشد و با دریافت موجودی از طریق پیچ اینستاگرام میتوانید سفارشات خود را ثبت کنید .سفارشات از طریق soonaycollection_

مانتو در تبریز
مانتو در تبریز
مانتو در تبریز

ثبت سفارش فقط از طریق اینستاگرام و با تایید موجودی میباشد.soonaycollection

از مانتو فروشی های نصف راه تبریز تا بهترین مزون های مانتو در ولیعصر شاید نزدیک به بیش از 1000 فروشگاه مانتو در تبریز فعال هستند .شما یرای خرید مانتو در تبریزابتدا باید بررسی کنید که کدام فروشگاه مانتو در تبریز محصول مورد نظر شما را ارائه میدهند و این کار نیاز به بررسی حضوری تک تک فروشگاه ها نیست ،چرا که فروشگاه های معتبر مانتو در تبریز یا از طریق پیچ اینستاگرام یا از طریق سایت فروشگاه اینترنتی مانتو مدل های جدید و موجود خود را ارئه میکنند.حراجی مانتو در تبریز

جشنواره فروشگاه اینترنتی مانتو در تبریز

?لوکیشن سونای ?

مانتو در تبریز

?هدیه ی ویژه خرید اینترنتی مانتو مجلسی با قیمتهای ویژه فروشگاه اینترنتی مانتو ?فقط خرید از طریق اینستاگرام soonaycollection_manto

سونایکو مجموعه ی جدیدی ایجاد کرده است تا شما برای خرید مانتو در تبریز وقت خود را تلف نکنید و مانتو مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت مانتو در تبریز خریداری کنید.خرید مانتو سایزبزرگ در تبریز ،خرید اینترنتی مانتو مجلسی تبریز،خرید مانتو عقد محضری در تبریز،آدرس بهترین مانتو فروشی های تبریز ،اینستاگرام مانتو فروشی تبریز ،خرید اینترنتی از ترکیه ،جشنواره بزرگ حراجی مانتو در تبریز ،فروشگاه اینترنتی مانتو در تبریز ،فروشگاه مانتو در تبریز،فروشگاه اینترنتی کیف و کفش ،فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی ،بهترین مزون های مانتو در تبریز سر فصلی از انچه که ما برای خرید آسان شما تدارک دیده ایم .با کلیک روی هر کلمه توضیحات بیشتری در اختیار شما قرار میگیرد .

 

مانتو در تبریز
فروشگاه اینترنتی مانتو

1-هدف از ایجاد فروشگاه اینترنتی چیست؟
2-چراخانمها بیشتر بدنبال جستجو مانتو مورد نظر درفروشگاههای اینترنتی هستند؟
3-مزایای فروشگاههای اینترنتی مانتو نسبت به سایر فروشگاهها چیست؟
4-آیا اصالت فروشگاههای اینترنتی مستمر میباشد ؟
5-موفقیت فروشگاههای اینترنتی در چیست؟

برای پاسخگویی به سوالات زیر ابتدا اهداف ایجاد فروشگاه اینترنتی را بررسی میکنیم .یک فروشگاه موفق اینترنتی با هدف ایجاد اطمینان برای مخاطبان خود ،حفظ اصالت وامانتداری وصداقت مابین آنچه درسایت خود واصل کالا(مانتو) رارعایت میکند اگر قصد جذب مخاطبان بیشماری رابرای همیشه داشته باشد بایستی مانتوهای متفاوت باقیمتهای مناسب وکمیاب رادر سایت خود بنمایش بگذاردتا مخاطب بتواند با دسترسی به سایت مورد نظر مانتو دلخواه خود را انتخاب کند وفروشگاهی موفق به امر میشود که نکات یادشده را رعایت کند .
علت اینکه چرا خانمهابیشتر بدنبال جستجو در فروشگاههای اینترنتی هستند بایستی اشاره کرد که مشکل ترافیک ،نداشتن وقت کافی برای گردش وانتخاب مانتو در فروشگاههای شهر .بازدید آسان از تنوع مانتوها وقیمت های آنهاوارسال مانتو مورد نظر به درب خانه از علتهای مهم جستجوی خانمها در فروشگاههای اینترنتی میباشد.
مزایای فروشگاههای اینترنتی نسبت به سایر فروشگاهها دراین است که خانمها بابازدید ازسایت یک فروشگاه اینترنتی درخانه ومقایسه قیمت ها ومشاهده تنوع مدلها این امکان را فراهم میکند که با خیالی آسوده به آنچه قرار بود ساعتها وشاید روزها وقت بگذارد تا مانتو مورد نظر را پیدا کند در یک ساعت به خواسته خود میرسد.
اصالت فروشگاههای اینترنتی بستگی به پشتکار وتلاش صاحب فروشگاه دارد .اصولا فروشگاههایی اصالت خود را حفظ میکنند که از مدیریت قوی برخوردار هستند واز سابقه درخشانی برخوردارهستند .وعموما فروشگاههای اینترنتی معتبر مانتو همیشه سعی میکنند مصداق فیلم وعکسی که در سایت خود قرار میدهند وفادار بمانند،ناگفته نماند که بایستی همیشه مواظب کلاهبرداران اینترنتی باشیم.خانمهای هوشیار از هر فروشگاهی خرید نمیکنند.
موفقیت فروشگاههای اینترنتی درارائه مانتوهای جدید وبروز با قیمتهای مناسب وسرویس دهی قوی ،پشتیبانی ،ارسال کالادر کمترین زمان ممکن ،جوابگویی به مشتریان مانتو میباشد.

مانتو در تبریز
مانتو در تبریز
مانتو در تبریز

 

از زمانی که واردات مانتو ترک در تبریز ممنوع شد مزون های مانتو در تبریز با ایجاد مجموعه ی سونایکو تنوعی بی نظیر از مدل های جدید مانتو را اارائه کردند و مجموعه ای متناسب با تمام نیاز ها در اختیار بانوان شیک پوش قرار داده اند. .اما اگر حتما بدنبال خرید مانتو ترک در تبریز هستید همراه ماباشید .

هدیه ی ویژه خرید اینترنتی مانتو مجلسی با قیمتهای ویژه فروشگاه اینترنتی مانتو فقط خرید از طریق اینستاگرام

آدرس : تبریز -ولیعصر-خ شریعتی -بعد از تقاطع اعتصامی -نبش کوی گلباد

تلفن:041-33298960

مانتو در تبریز

اینستاگرام :@SOONAYCOLLECTION_MANTO

?سونایکویی های شیک پوش ،لاین فروش لباس مجلسی در تبریز از برترین طراحان کشور از 10 خرداد ?

علاوه بر مشاهده ی مدل های جدید مانتو در تبریز و امکان خرید برای تمام سایز ها در فروشگاه اینترنتی سونایکو به مقایسه قیمت مانتو در مناطق مختف نیز در ادمه مطلب اشاره خواهیم کرد.

اینستاگرام مانتو فروشی های خوب تبریز

فروشگاه مانتو در تبریز   اینستاگرام مانتوفروشی در تبریز آدرس مانتو فروشی در تبریز
مانتو سونای تبریز   @soonaycollection_manto تبریز-ولیعصر
مانتو سونایکو تبریز   @sonayco.ir تبریز -ولیعصر
مزون مانتو مارژینال   @marjinalmaison تبریز-ولیعصر
مانتو گالریا تبریز   @galleryaproducts تبریز
مانتو مدنا تبریز   @modena_manto_ تبریز-ولیعصر
مانتو      
مانتو سعید تبریز   @mantoo.saeed تبریز-آبرسان
مانتو ماد تبریز   @maad_collection تبریز-ولیعصر
مانتو کوئین پوش تبریز   @queen_poosh تبریز
مانتو مدبرتر تبریز   @modebartar_plus تبریز-ولیعصر
مانتو پارک مد تبریز   @park_mood_manto تبریز-فلکه دانشگاه -برج شهر
مانتو هشت پوش تبریز   @tanpoosh_hasht  
مانتو آس مد تبریز   @asmode.manto تبریز-لاله پارک
مانتو پرویز تبریز   @manto.parviz تبریز-ولیعصر
مانتو لارا تبریز   @lara.mod تبریز-ولیعصر
مانتو رها تبریز   @raha.galeri.tabriz تبریز
مانتو سالی مد تبریز   @salimodess تبریز-ولیعصر
مانتو پدیده تبریز   @boutique_padideh تبریز-ولیعصر
مانتو مدافصل   @manto_modafasl تبریز-آبرسان
گالری های معرفی شده صرفا جهت اشنایی معرفی شده اند و مجموعه سونای هیچ مسئولیتی در قبال این فروشگاه ها ندارد.

مانتو در تبریز
مانتو در تبریز
مانتو در تبریز

سونایکو بهترین مرکز خرید مانتو مجلسی در تبریز

اگر میخواهید به جای چندین فروشگاه مانتو و مراکز خرید مانتو در تبریز به یک مکان مراجعه کنید و خرید خود را با گارانتی ثبت کنید پیشنهاد میکنیم گالری طراحان سونای را مد نظر قرار بدید .بیش از 500 مدل جدید مانتو مجلسی در تبریز ،حضور 10 طراح برتر مانتو ،سفارش دوخت مانتو مجلسی سایزبزرگ ،خرید مانتو عقد محضری در تبریز و انواع لباس مجلسی شیک در تبریز همه و همه در فروشگاه اینترنتی و گالری حضوری سونای.

 

فروش اینترنتی مانتو در تبریز نیز با سبکی جدید در سونایکو ارائه خواهد شد و با تنوعی بیش از 500 مدل از بهترین کالکشن مانتو طراحان مانتو تبریز شما را شگفت زده خواهد کرد .

علاوه بر مانتو مجلسی مزونی مدل های 2021 لباس مجلسی قابل سفارش برای تمام سایز ها در دسترس شما خواهد بود.

سونایکو با همکاری بیش از 30 مزون مطرح کشور خاص ترین مدل های مانتو و لباس مجلسی در تبریز را بریزبرای مشتریان ارائه میکند.

اگر به دنبال مانتو سایزبزرگ در تبریز هستید حتما مدل های شیک و خاص مجموعه طراحان سونای را بررسی کنید .

*مانتو مجلسی در تبریز *خرید مانتو در تبریز *بهترین مانتو فروشی های تبریز  *مانتو بارداری تبریز مزون مانتو در ت

اینستاگرام مانتو در تبریز نیز با پیج اینستاگرام @SOONAYCOLLECTION_MANTO  در دسترس شما سوناکویی های عزیز میباشد .

همراه گرامی سایت در حال بروزرسانی میباشد . برای خرید مانتو و مشاهده ی مدل های جدید مانتو مجلسی شیک مزونی میتوانید در اینستاگرام همراه ما باشید .

سونای گالری واقع در خیابان ولیعصر-خ شریعتی با حضور بیش از  طراح برتر مانتو مجلسی در خدمت همشهریان گرامی میباشد .

برای خرید مانتو مجلسی سایز بزرگ در تبریز،مانتو مزونی در تبریز ، میتوانید از مدل های مدل ها ی سونایکو دیدن کنید و مدل دلخواه خود را سفارش دهید .

در ادامه ی این مطلب : بهترین مراکز خرید مانتو در تبریز ،مزون مانتو مجلسی تبریز ،جدیدترین مدل مانتو مجلسی در تبریز،دوخت مانتو مجلسی تبریز ،آدرس فروشگاه های مانتو تبریز و در نهایت بزرگترین گالری مانتو تبریز در دسترس شما خواهد بود .از دیر باز مانتو در تبریز به لحاظ نزدیکی باکشور ترکیه که مهد مد وطراحی وپیشقدم درارائه اجناس باکیفیت ولاکچری میباشد به فروش مانتو شهرت بسزایی دارد .مانتوفروشی های بزرگی چون لارا،پرویز،سعید،بلوچ،مهدی و……….که هرکدام سابقه ای طولانی در عرضه مانتو های شیک دارند علاوه براینها اکثر مراکز خرید ازجمله لاله پارک،اطلس،میلادنور .برج بلور ،فلورانس،ستاره امید ،ستاره باران ،رویال ،سنگفرش ولیعصر ،سنگفرش تربیت.

وبالاخره فروشگاه سونای در شریعتی تبریز بافروش بهترین مانتوها .مخاطبین زیادی رابخود جلب کرده است .مانتو سونای تبریز

مانتو در تبریز

البته برای خرید مانتو ارزان ،بهترین گزینه مانتو در تربیت تبریز میباشد.ولی برای خرید مانتوهای باکیفیت وخوب حتما بایستی به مراکز خرید وفروشگاههای معتبری چون سونای،پرویز،لاله پارک ودیگر مراکز خرید مراجعه کرد .مانتوهای ترک نیز جایگاه ویژه ای دارند که توسط فروشگاههای معتبر عرضه میگردد.اگر قصد خرید مانتو ترک در تبریز را دارید مقاله از کجا میتونیم مانتو ترک بخریم را بررسی کنید.

sonaycoکه یکفروشگاه اینترنتی میباشد مزیت دیگری نسبت به دیگر فروشگاهها دارد آنهم عرضه مانتو باچک بصورت اقساطی میباشد که درتبریز برای اولین بار لاکچری ترین مانتوهای روز را بصورت اقساطی در اختیار همشهریان محترم قرار میدهد.

معرفی مراکز خرید لباس ومانتو درتبریز

تبریز یکی از بهترین ومدرن ترین شهرهای ایران از لحاظ عرضه پوشاک میباشد .درتبریز به خاطر وجود مراکز متعدد خرید وهمینطور نزدیکی باکشور همسایه ترکیه ،همیشه مورد نظر خریداران عمده وخرده از لحاظ مد روز وجدیدترین طرحهای مانتو میباشد ،اگر سفری به تبریز داشته باشید حداقل دوهفته وقت لازم است تا ازنزدیک بامراکز خرید آشنا شوید .در معرفی بهترین مراکز خرید ابتدا به سراغ لاله پارک میرویم .مرکز خرید لاله پارک که دراتوبان پاسداران نزدیکی میدان شهید فهمیده است که طراحی فوق العاده شیک وباالهام از مراکز خرید ترکیه در6طبقه متفاوت وبا تجمع بهترین برندهای ترک وایرانی از بی نظیرترین مراکز خرید خاور میانه بشمار میرود.برندهایی چون ilciwaikiki,koton,Defacto,adl,sabanjiوچندین برندمعروف ترکیه وبرندهای درجه یک ایرانی چشم هربیننده راخیره میکند.

لاله پارک تبریز 

 

مرکز خرید میلاد نور در منطقه ولیعصر فلکه بزرگ بافروشگاههای زیبا واز برندهای معتبر یکی دیگر ازاین مراکز میباشد .مرکز خرید اطلس واقع در منطقه ولیعصر نگین پارک باچشم اندازی زیبا ومملواز فروشگاههای لباس ولوزم خانگی وهایپر می در طبقه پایین فرصت زیادی میطلبد تا از تک تک غرفه بازدید کنید .

ایسنتاگرام مجموعه ی میلاد نور 

 

 

مرکز خرید ستاره باران در خیابان راه آهن رویروی سیلو یک مجتمع عالی وجذاب برای خریداران تبریزی وهمینطور گردشگران میباشد .www.setarehbaran.com

 

مرکز خرید رویال تبریز واقع درنصف راه یک پاساز کاملا لاکچری بامحل بازی کودکان وهمینطور انواع فروشگاههای لباس ولوازم خانه از پرتردد ترین مراکز تبریز به حساب میاید .مرکز خرید بلور تبریز  واقع در فلکه دانشگاه از قدیمی ترین مراکز خرید تبریز بشمار میرود .مرکزخرید برج شهر تبریز واقع در خیابان 29 بهمن باطراحی فوق العاده بصورت دایره وار با برندهای معتبر ومحل غدا خوری درطبقه آخر وفست فودهای جدید توانسته مخاطبان زیادی را بخود جلب کند.سنگفرش ولیعصر تبریز از دیر باز یک محل زیبا هم برای گردش وهم خرید بافروشگاههای زیبا ولاکچری در تبریز ازشهرت بسزایی برخوردار است .

سنگفرش تربیت نیز از قدیمی ترین مراکز خرید کیف وکفش ومانتو در تبریز باارائه بهترین مانتوها وکیف وکفش زنانه وباوجود جندین مرکزخرید درداخل همین سنگفرش تربیت ازجمله مرکز خرید پردیس ،مرکز خرید شیخ صفی ،مرکز خرید نور مخاطبان زیادی را بخود جلب کرده است.یکی دیگر از مراکز خرید برج بلور میباشد که طبقات زیر زمین 1و2و3 به محل فروش انواع لباس وکیف وکفش وبدلیجات اختصاص یافته وبقیه طبقات که 25طبقه میباشد بصورت تجاری وخدماتی مشعول هستند .مرکز خرید والمان رامیتوان گفت که یک مرکز خرید زیر زمینی نامید چون درطی چندسال گذشته با ابتکار شهرداری تبریز جنب پارکینک والمان ،جهار گوشه خیابان شریعتی تبریز به این مرکز راه دارند دراین مرکز خرید حدود 400 فروشگاه فعال میباشند به همین خاطر هرآنچه شما نیاز داشته باشید براحتی میتوانید ازاین مرکز خرید تهیه کنید،علاوه بر فروشگاههای لباس وانواع لوازم خانه هایپر مارکتی به وسعت 6000متر مریع همراه با کافی شاپ ورستوران دراین مرکز وجود دارد .یکی دیگر از مراکز خرید فعال تبریز مرکز خرید رشدیه میباشدبنای این مجتمع هرمی شکل است ودیوارهای آن همه از شیشه بوده .

این مرکز دارای 250واحدتجاریدر سه طبقه مجزا طراحی شده که کمتر کسی که قصد خرید داشته باشد ازاین مجتع دست خالی بیرون برود ،طبقه پایین این مرکز خرید یک شهربازی زیبا برای کودکان مهیا شده.مرکز خرید پالادیوم تبریزواقع در رشدیه تبریز با طراحی عالی ولاکچری ویک فروشگاه بزرگ رفاه در طبقه پایین آن ،خریدرا برای عموم مردم آسانتر کرده وفروشگاههای شیک ومدرن اعم از لباس وروسری ولوازم خانگی وبدلیجات وانواع فروشگاه کیف وکفش درمنطقه رشدیه تبریز چشم اندازیمیکند.

 

علاوه بر مرکز خریهایی که نام بردم بازار سرپوشیده تبریز که از دیر باز محل خرید انواع لیاسهای مردانه وزنانه وبازار بزرگ امیر که به فروش طلا وجواهر معروف است قبل از همه این مراکز خرید فعال بوده وهم اکنون نیز فعال میباشد .این بازاردر یونسکو سازمان ملل جزو آثار باستانی ومیراث فرهنگی به ثبت رسیده.وفقط گردش دراین بازار حداقل دو روز وقت لازم اشت .انواع کیف وکفش،طلا جواهرات،لباس زنانه ومردانه،ولوازم خانه ،انواع پارچه برای مانتو ،پرده ،وسایل عطاری ،لوازم قنادی ،انواع ظروف مسی،برنز،لحاف تشک ،پنبه وخیلی وسایل که مورد احتیاج هست دراین بازار یافت میشود.


<p>خرید اینترنتی مانتو ازجمهوری .خرید اینترنتی مانتو از جمهوری که قطب بزرگ مانتو درتهران میباشد زیاد کار مشگلی نخواهد بود .چون مانتو فروشی های خیابان جمهوری تهران وخیابانهای اطراف آن که مرکز پخش انواع مانتو بصورت عمده وتکی میباشند سایت مخصوص خودرا دارند وشما میتوانید ازطرق سونایکو از هر فروشگاهی که مایل باشید مانتو مورد علاقه خودتان راخرید نمایید سایت سونایکو علاوه بر معرفی جدیدترین مانتوهای مجلسی وغیره ،اسامی فروشگاه های خیابان جمهوری وپاساژ شانزه لیزه را بانمایش انواع مانتوها ازاین فروشگاهها در اختیار شما قرار میدهد .<br> خرید اینترنتی مانتو جلوباز .خرید اینترنتی مانتو جلو باز که بیشتر درفصل تابستان استفاده میشود بایستی به دودسته تقسیم کنیم .دسته اول که مناسب فصل تابستان میباشد واستفاده بیشتری ازاین مانتو میشود باقیمتهای مناسب دراکثر فروشگاههای اینترنتی مانتو موجود است ولی دسته دوم مانتوهایی هستند که الزاما خانمهای باردار مجبور به استفاده ازاین نوع مانتو میباشند .مانتو جلوباز ،جلوه ای ویژه دارد واز جنس نخ ویا کتان دوخت میشود .اکثر مانتوهایی که برای فصل تابستان آماده شده اند از قیمت مناسبی هم برخور دار هستند .شما اگر مایل باشید سری به سایت سونایکو بزنید تاهم اطلاعات جامع درباره مانتوجلوباز عایدتان شود وهم مانتو مورد پسند خودرا ازاین سایت براحتی تهیه فرمایید<br> برای خرید اینترنتی پارچه مانتو مجلسی چه نکاتی راباید درنظر بگیریم . امروزهمه خانمهابه ظاهر وآراستگی لباسهای خود بسیار اهمیت میدهند .یکی از کاربر د ترین لباسهایی که خانمها درایران از آن استفاده میکنند مانتو میباشد .مانتو انواع مختلف دارد وبا توجه به نوع دوخت ،مدل ورنگ به دسته های گوناگون تقسیم میشوند.یکی ازاین مانتوها که هرخانمی باید در کمد لباسهایش چندتا ازآن راداشته باشد مانتو مجلسی میباشد .برای تولید. مانتومجلسی از پارچه های متنوعی چون،کرپ!چرم،حریر،ریون،ژاکارد وچندین نوع دیگر که بایستی درخور مانتو مجلسی باشد واز پارچه های گران قیمت نیز میباشند استفاده میشود .اگر شماهم بدنبال یک پارچه شیک ومجلسی برای دوخت یک مانتو مجلسی زیبا هستید اما نمیدانیداز چه پارچه ای برای دوخت آن استفاده میشود با سونایکو همراه باشید .<br>بطور کلی مانتوهای مجلسی مانتوهایی هستند که ظاهر آنهاتاحدودی رسمی میباشند اما در دوخت آنها از تجملات وزرق وبرق زیاد دیده نمیشود .اکثر مانتوهایی که درآنهابنوعی سنگدوزی ویا گلدوزی شده ،مانتومجلسی مناسب روزانه نمیباشد وهمانطور که از نامش معلوم است برای مراسم خاصی طراحی ودوخته میشود .معمولا برای دوخت مانتوهای مجلسی<br>از پارچه نخی کمتر استفاده میشود وبیشتر آنها از جنس پلی استر میباشد وهمین باعث میشود که این نوع مانتوهابرروی تن بهتر بنشینند وحالت راسته وصاف بایستند .از مزیت های<br>مانتو مجلسی دیر چروک شدن آن است .شما خانمهای محترم میتوانید انواع مانتو مجلسی را چه کوتاه وچه بلند باپارچه دلخواه خود از سونایکو مشورت گرفته وسونایکو مانتو مورد پسند شما را بصورت آنلاین تهیه وسفارش شمارا در کمترین زمان ممکن در سراسر ایران ،درب منزل تحویل بگیرید ،اصولا برای خرید مانتومجلسی ومتناسب بانیاز شما یکسری نکات را قبل ازخرید مطلع شوید ومانتو مجلسی خودرا آگاهانه سفارش دهید .<br>ازجمله موارد مهم ،توجه به رنگ پوست است .شما باید از رنگهایی استفاده کنید که باپوست شما هارمونی داشته باشد ومانتوجلوه زیبایی،به خود بگیرد .<br>از نکات مهم دیگر قیمت مانتومجلسی میباشد .همه ما میدانیم که قیمت پارچه های شیک ولاکچری برای دوخت یک مانتو مجلسی بسیار گران است .فاکتورهای مهمی است که این گرانی راتوجیه میکند دوخت ،نوع پارچه،نوع کاری که برروی آن انجام شده میتواند عاملهای مهمی برای گران بودن مانتومجلسی شما باشد .توجه داشته باشید پارچه مانتویی که قصد خرید آن رادارید باید متناسب با مجلسی که میخواهید درآن شرکت کنید باشد ورنگ آن با کیف وکفش شما همخوانی داشته باشد .دراین قسمت سونایکو با جمع آوری نمونه های مانتو مجلسی همراه با کیف وکفش مناسب ،کار شمارا آسان کرده وبه انتخاب ایده التان نزدیکتر میکند .با سونایکو همراه باشید .<br>: خرید اینترنتی مانتوپلیسه . خرید اینترنتی مانتو پلیسه در مدلهای متنوع وشیک باترکیب های متنوع در اکثر فروشگاههای اینترنتی سراسر کشور میتوان انجام داد بااین تفاوت که مانتو پلیسه بیشتر برای بیرون رفتن ودم دستی زیاد مناسب نیست .سونایکو انواع مدلهای مانتو پلیسه را دررنگهای زیبا وجذاب در سایت خود آماده عرضه نموده که مناسب هرفصل موجوداست. مانتو پلیسه ،حتی در مانتوهای مجلسی هم مشاهده میشود .استفاده از مانتو پلیسه اندامی بالا وکشیده میخواهد .تا پلیسه های مانتو خود نمایی کنند .استفاده از پلیسه در انواع مانتو ،بستگی به طراح ویا شخص پوشنده وسفارش دهنده میباشد .گاهی اوقات پلیسه دقیقا از وسط مانتو شروع ودور تادور مانتو پلیسه میباشد .وبعضی وقتها هم در سرآستین ها ویا پایین مانتو قسمت انتهایی پلیسه کاری شده .باتوجه به تنوع بیشتر مانتوهای پلیسه سری به سونایکو بزنید .اگر خواهان جدیدترین نوع مانتوهای پلیسه هستید سونایکو بهترین گزینه برای انتخاب است<br>: برای خرید یک مانتو خوب ،خرید اینترنتی مناسب است یاحضوری.البته باتوجه به افزایش تنوع انواع مانتو وتقاضاهای بیشماری که برای خرید مانتو ارائه میشود خرید اینترنتی بهترین گزینه برای انتخاب یک مانتو خوب است .باتوجه به پراکندگی فروشگاههای مانتو در سراسر کشور وازدحام جمعیت،ترافیک وکمبود وقت کافی ،به سختی میتوان در زمان کوتاه مانتو ایده آل خودرا پیدا کنید .سایت سونایکو برای راحتی وآسودگی خاطر شما ،مجموعه ای از بهترین مانتوهای روز دنیا رادر معرض نمایش قرارداده وهروز بصورت آنلاین سفارشات شمارا در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار میدهد .برای این منظور فقط بایک کلیک سایت sonayco irرا پیداکنید علاوه بر مشاهده هزاران نمونه از مانتوهای جدید وشیک باعالیترین پارچه ها ،از توضیحات هرمدل مانتوهم بهره مند شوید.سونایکو فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست .بلکه اطلاعات جامع ومهم در باره آنچه شما انتخاب میکنید دراختیارتان قرار میدهد .شما درهرنقطه ازایران باشید میتوانید بامشاهده سایت اینترنتی سونایکو بهترین مدل های مانتورا سفارش دهید .هرچند حضور شما ،باعث دلگرمی ما میشود ولی باتوجه به محدویت های زمانی وعدم اتلاف وقت از ما بصورت آنلاین خرید نمایید .فروشگاههای زیادی هستند که در سطح ایران وتبریز بطور حضوری اماده فروش مانتو هستند ولی اگر وقت کافی ندارید سونایکو بهترین گزینه برای شما خواهد بودخرید اینترنتی مانتوهای مشگی شیک .خرید اینترنتی مانتو های مشگی شیک در فروشگاههای اینترنتی مانتو امکان پذیر است .باتوجه به اینکه دربین انواع مانتوها ،مانتو مشگی کاربرد بیشتری دارد .مانتو مشگی شیک ازپرستیژ بالایی برخورداراست .این نوع مانتو درانواع مختلف برای خانمها استفاده بیشتری دارد مثلا مانتو مجلسی شیک مشگی ،مانتواداری مشگی،مانتوزمستانی مشگی وانواع متنوع دیگر که میتوان در مکانهای مناسب استفاده کرد .درایران باتوجه به موقعیت ومناسبت مکان ،مانتو مشگی تنها گزینه مناسب میباشد .برای شرکت در مراسم مهمانی های شاد ازجمله جشن عروسی،همایش ها،تولد ودیگر دور همی ها ،مانتو مجلسی شیک ،خیلی مناسب است .ولی در مراسمهایی همچون ترحیم ،وعزا مانتو مجلسی ساده مناسب تر میباشد.حتی برای بیرون رفتن ازخانه ،رنگ مشگی هرگز تکراری نخواهد بود البته دراین میان سن وطایز وقد پوشنده نیزمهم است چراکه اکثر دختر خانمها سعی میکنند از رنگهای روشن تر استفاده کنند واین یک اجبارنیست اما برای همخوان شدن با جامعه ،مشگی تنها رنگ ایده آل میباشد.از آنجاییکه مشگی افرادرا لاغرتر نشان میدهد بایستی درانتخاب مانتو مشگی چند نکته رابه خاطر بسپارید .اول اینکه مانتو مشگی باید یقه بزرگ وطرحدار داشته باشد.خانمهای لاغر اندام سعی کنند از مانتوهای مشگی کوتاه استفاده کنند چطور که خانمهایی که سایز بزرگ هستند سعی کنند از مانتو مشگی بلند استفاده کنند.مانتوهای مشگی جلوبازوآستین گشاد برای افراد چاق مناسب نیست.یک نکنه مهم دیگر برای انتخاب رنگ مشگی در مانتوهای مجلسی اینست که هر شال وروسری رامیتوان با مانتو مجلسی مشگی ست کرد مثلا میتوانید برای شادتر نشان دادن خودتان از شال وروسری رنگ سفیدویابنفش،قرمز وآبی استفاده کرد .سایت sonayco .irبهترین مشاور شما درانتخاب جدیدترین وشیکترین وعالیترین مدلهای مانتو مشگی میباشد<br> خرید اینترنتی مانتو پرداخت درب منزل.خرید اینترنتی مانتو وپرداخت درب منزل در اکثر فروشگاههای اینترنتی مانتو بطور روز افزون درحال گسترش میباشد .سایت های معتبری که از مانتوهای تولیدشده خود اطمینان کامل دارند دراین رشته فعالیت گسترده ای دارند.از جمله دیجی کالا ،دیجی استایل ،سایت پرووخیلی از فروشگاههای دیگر پول مانتو سفارشی<br>را در درب منزل تحویل میگیرند .قبل از خرید اینترنتی به چند نکته مهم واساسی باید توجه داشته باشید تا دچار مشگل خاصی نشوید.ازجمله نوع پارچه مانتو ،مدل مانتو ،قیمت تمام شده آن وبرابری تصویر مانتو باآنچه که بدست شما میرسد ،میباشد .برای خرید مانتوهای ارزان قیمت ،فقط به مدل واستایل آن توجه نکنید بلکه نوع پارچه ودوخت آن سهم بسزایی در کیفیت مانتو دارند .شما اگر آگاهانه خرید نمایید خیلی بهتر است تااینکه فقط ظاهر مانتورادرتصویر ببینید .معمولا مانتوهای ارزان قیمت از پارچه های معمولی وارزان قیمت تهیه میشود که فقط بایک بار شستشو کیفیت اولیه خودراازدست میدهند .اگر اطلاعات شما جامع باشد مشگلی پیش نخواهد آمد ولی در دنیای مانتو هزاران نوع پارچه اصل وبدل وجود دارند که تشخیص آنها از هم ،کار آسانی نیست.البته بااحترام متقابل به تمامی همکاران عزیز که در فروش اینترنتی وپرداخت درب منزل فعالیت دارند ،از کلاهبردارانی که اجناس درجه سه خودرا بنام اورجینال میفروشند باید مواظب باشیم خرید اینترنتی مانتو دخترانه.خرید اینترنتی مانتودخترانه رامیتوان از فروشگاههای اینترنتی مانتوفروشی دخترانه تهیه کرد .مانتوهای دخترانه بردونوع تقسیم میشوند ،اول مانتو ساده دخترانه ،که هم برای مدارس ودانشگاه متناسب است وهم برای بیرون رفتن های ضروری ازخانه .نوع دوم حالت اسپورت میباشد که در مدلهای جلوبازوجلوبسته باترکیب نوارهای رنگی دور آستین ودورکمر واحیانا سرشانه ها زینت آرایی شده وحالت شادتری نسبت به مانتوهای ساده دارد .وقتی در خیابان قدم میزنیم دخترخانمها با پوشیدن مانتوهای نوع دوم بیشتر برای تفریح بیرون آمده اند ودوست دارند زیباتر جلوه نمایی کنند .مانتوهای دخترانه ارزان قیمت ساده از همان نوعی هستند که در قسمت اول توضیح دادیم .<br>سونایکو با معرفی بیش از 30 مدل جدید مانتو دخترانه ،جدیدیدترین وشیکترین مانتوهای دخترانه را در معرض فروش قرارداده که قیمت هرکدام از آنها رابه تفکیک توضییح داده است .برای انتخاب شیکترین وجدیدترین مدلهای دخترانه سونایکو بهترین گزینه میباش خرید اینترنتی مانتوحراجی .خرید اینترنتی مانتوحراجی اصولا در اواخر چهارفصل از طریق فروشگاههای اینترنتی سراسر کشور بدلیل تعویض فصل ونامناسب بودن مانتوفصل قبل ،برای فصل بعد ،براحتی میتوان خرید کرد .دلایل بیشتری وجود دارد که فروشگاههای اینترنتی چرا مانتوهای حراجی در معرض فروش قرار میدهند .یکی ازاین دلایل اینست که مثلا در فروشگاهی به تعداد محدودی مانتو تابستانی موجود میباشد ولی کم کم هوا روبه سردی میرود وفصل پاییز میرسد که الزاما دیگر نمیتوان در فصل پاییز از مانتو تابستانی استفاده کردوبالعکس در فصل زمستان انواع مانتوهای زمستانی وپالتو در فروشگاهی موجود است وکم کم هوا گرم میشود وبه طرف فصل گرما میرویم دراین موقعیت هم هیچ مناسبتی ندارد که از مانتوهای زمستانی پشم برای فصل بهار یاتابستان استفاده کنیم .دراین نوع مواقع فروشگاهها ی اینترنتی حراجی مانتورا شروع میکنند .واین یک مسئله خیلی عادی وقدیمی شده است دردیگر کشورها هم مثل ترکیه این امر درطی 4فصل تکرار میشود واصطلاحی به نام sezon indrim در سایت های خود به معرض نمایش میگذارند واز قیمت فروش سابق ،حداقل 50% پایین تر قیمت گذاری میکنند تا مانتو برای سال بعد نماند .یکی دیگر از عوامل مانتوحراجی از سایز افتادن آنهاست.اکثر مانتوهای روز بصورت سایز بندی از34تا60 بایستی در فروشگاهی موجودباشد .وقتی اکثر مانتوها بفروش رفت وفقط یک یا دوسایز بیشتر نماند بلافاصله باذکر تک سایز به حراجی گذاشته میشود.دلیل آخر در هر فروشگاهی ممکن است اتفاق بیفتد وآن نخ دررفتگی ویا ایراد مختصر در یک نقطه از پارچه که شاید نا مشهود باشد این نوع مانتوها را هم در لیست حراجی قرار میدهند.در سایت سونایکو مانتوهای تک سایز ومربوط به فصول گذشته به نمایش گذاشته شده که درصورت تمایل میتوانید بهترین مانتوهای شیک را درقسمت حراجی مشاهده کنید . خرید اینترنتی مانتو عمده درتهران .خرید اینترنتی مانتو بصورت عمده رامیتوان از فروشگاههای اینترنتی فروش مانتو درتهران که در بازار رضا.بازار بزرگ تهران،بازار امامزاده حسن،خیابان جمهوری وخیابانهای اطراف آن قرار دارند تهیه کرد .اگر سری به خیابان جمهوری وپاساژ شانزه لیزه بزنید ,فروشگاهها مملوازمانتوهای جدید باسایزبندی کامل بطور عمده آماده فروش میباشد واین فروشگاهها به هیچ وجه بصورت تکی نمیفروشند وهمگی سایت منحصر بخود رادارند که دراختیار خریداران عمده مانتو ،هم ازتهران وسایر شهرهای دیگر ازطریق اینترنت مانتوهای خود را سفارش میدهند ودیگر نیازی به حضور فیزیکی در تهران وآمدن از شهرستانهای دیگر واتلاف وقت نیست .کافیست بایک کلیک باسایت سونایکو ارتباط برقرار کنید تا شمارا با فروشگاههای اینترنتی مانتو بصورت عمده در کلیه نقاط تهران معرفی نموده ومیتوانید مدلهای مورد پسند خودرا ازطریق سونایکو از هر فروشگاهی که پسند کردید انتخاب وخرید آنلاین نمایید .

خرید اینترنتی مانتو ابروباد.خرید اینترنتی مانتو ابروباد که مناسبترین مانتو برای فصل تابستان میباشد ازتمامی فروشگاههای اینترنتی مانتو میتوان تهیه کرد ولی برای انتخاب مناسب وخرید ایده آل ، سایت سونایکو نکاتی مهم در باره نوع پارچه ابروباد ومناسب بودن ان برای هر سایزی ارائه میدهد تا خانمهای محترم آگاهانه وبااطمینان خاطر مانتو ابرو باد خودرا انتخاب کنند .نکته اول،توضیح درباره پارچه طرح ابروبادمیباشد طرح ابر وباد یا همان “ماربل” به طرحی گفته میشود که از ترکیب رنگهای مختلف درهم تنیده شده اند ایجاد شده است .

دراین طرح معمولا از چند رنگ مختلف(هم رنگهای متضاد وهم رنگهای نزدیک به هم) استفاده میشودبدون اینکه این رنگها باهمدیگر ترکیب بشوند درکنار یکدیگر قرار میگیرندوطرحی خاص وجذاب بوجود میاورند که به نام ابروباد معروف است وبیشتر از پارچه های نخی وکتان بکار میبرند .وهمین نوع پارچه موجب خنک ماندن بدن در فصل گرما میشود.البته این روزها پارچه مخصوصی هم به نام ابروباد دربازار عرضه میکنند که اثری ازاین رنگهادراین پارچه وجود نداردوفقط به دلیل بافت خاصی که در پارچه وجود دارد ،حالت سایه روشن خاصی در بافت اصلی بوجود آورده،که فوق العاده خنک وشیک هستند وگزینه خوبی برای مانتوهای خنک تابستانی،انواع شومیز وبلوز نیزمیباشد .این نوع پارچه ها دارای رنگبندی متنوعی هستند که میتوانیدطبق سلیقه خودتان رنگ پارچه ابروبادرا انتخاب ولباس مورد علاقه تان رابدوزید.باتوجه به اینکه در تمامی فروشگاههای اینترنتی ،این روزها انواع مانتوابروباد موجود است ولی بهتراست برای اطمینان خاطر با سایت سونایکو درباره پارچه،قیمت ،مدل،سایز وسایر نکاتی که لازم است مشاوره نمایید واز بین صدها مدل متنوع وجذاب وشیک ،عالیترین را انتخاب وخرید آنلاین داشته باشید.

 

 

 

تبریز کلانشهری شیک با مردمی مشکل پسند است به همین جهت فعالیت های مرتبط با مد و زیبایی و موارد مرتبط با ذائقه و سلیقه به شدت مهم است .در همین راستا از زمان ممنوعیت واردات کالا بانوان شیک پوش علایق و سلایق خود را وارد بازار مد کرده اند  و مزون ها ی بسیاری در تبریز فعالیت میکنند.اما موردی که مهم است تنها تنوع نیست باید کیفیت نیز بررسی شود و تنوع بسیار در کنار کیفیت جذاب تر است.اینستاگرام بهترین مرکز خرید مانتو در تبریز @soonaycollection_manto

برای خرید مانتو سایز بزرگ در تبریز هیچ مشکلی نخواهید داشت چرا که با مجموعه ی طراحان سونای با کیفیت ترین مدل های مانتو را برای تمامی سایز ها در اختیار شما قرار میدهیم .سونایکو با انواع مدل های مانتو مجلسی در تبریز ،مانتو عقد محضری و انواع مانتو های لاکچری در تبریز بهترین مجوعه ی فروش مانتو در تبریز را برای برای شیک پوش ترین بانوان تبریز ارائه میکند .

همراه گرامی تمام مدل های موجود مانتو قابل سفارش برای تمام سایزها میباشد و گارانتی ارسال و هر گونه خدمات پس از فروش به عهده ی گالری میباشد .

مانتو در تبریز

علاوه بر مشاهده ی مدل های جدید مانتو در تبریز و امکان خرید برای تمام سایز ها در فروشگاه اینترنتی سونایکو به مقایسه قیمت مانتو در مناطق مختف نیز در ادمه مطلب اشاره خواهیم کرد.

اینستاگرام مانتو فروشی های خوب تبریز

فروشگاه مانتو در تبریز   اینستاگرام مانتوفروشی در تبریز آدرس مانتو فروشی در تبریز
مانتو سونای تبریز   @soonaycollection_manto تبریز-ولیعصر
مانتو سونایکو تبریز   @sonayco.ir تبریز -ولیعصر
مزون مانتو مارژینال   @marjinalmaison تبریز-ولیعصر
مانتو گالریا تبریز   @galleryaproducts تبریز
مانتو مدنا تبریز   @modena_manto_ تبریز-ولیعصر
مانتو      
مانتو سعید تبریز   @mantoo.saeed تبریز-آبرسان
مانتو ماد تبریز   @maad_collection تبریز-ولیعصر
مانتو کوئین پوش تبریز   @queen_poosh تبریز
مانتو مدبرتر تبریز   @modebartar_plus تبریز-ولیعصر
مانتو پارک مد تبریز   @park_mood_manto تبریز-فلکه دانشگاه -برج شهر
مانتو هشت پوش تبریز   @tanpoosh_hasht  
مانتو آس مد تبریز   @asmode.manto تبریز-لاله پارک
مانتو پرویز تبریز   @manto.parviz تبریز-ولیعصر
مانتو لارا تبریز   @lara.mod تبریز-ولیعصر
مانتو رها تبریز   @raha.galeri.tabriz تبریز
مانتو سالی مد تبریز   @salimodess تبریز-ولیعصر
مانتو پدیده تبریز   @boutique_padideh تبریز-ولیعصر
مانتو مدافصل   @manto_modafasl تبریز-آبرسان
گالری های معرفی شده صرفا جهت اشنایی معرفی شده اند و مجموعه سونای هیچ مسئولیتی در قبال این فروشگاه ها ندارد.

مانتو در تبریز
مانتو در تبریز
مانتو در تبریز

سونایکو بهترین مرکز خرید مانتو مجلسی در تبریز

اگر میخواهید به جای چندین فروشگاه مانتو و مراکز خرید مانتو در تبریز به یک مکان مراجعه کنید و خرید خود را با گارانتی ثبت کنید پیشنهاد میکنیم گالری طراحان سونای را مد نظر قرار بدید .بیش از 500 مدل جدید مانتو مجلسی در تبریز ،حضور 10 طراح برتر مانتو ،سفارش دوخت مانتو مجلسی سایزبزرگ ،خرید مانتو عقد محضری در تبریز و انواع لباس مجلسی شیک در تبریز همه و همه در فروشگاه اینترنتی و گالری حضوری سونای.

 

فروش اینترنتی مانتو در تبریز نیز با سبکی جدید در سونایکو ارائه خواهد شد و با تنوعی بیش از 500 مدل از بهترین کالکشن مانتو طراحان مانتو تبریز شما را شگفت زده خواهد کرد .

علاوه بر مانتو مجلسی مزونی مدل های 2021 لباس مجلسی قابل سفارش برای تمام سایز ها در دسترس شما خواهد بود.

سونایکو با همکاری بیش از 30 مزون مطرح کشور خاص ترین مدل های مانتو و لباس مجلسی در تبریز را بریزبرای مشتریان ارائه میکند.

اگر به دنبال مانتو سایزبزرگ در تبریز هستید حتما مدل های شیک و خاص مجموعه طراحان سونای را بررسی کنید .

*مانتو مجلسی در تبریز *خرید مانتو در تبریز *بهترین مانتو فروشی های تبریز  *مانتو بارداری تبریز مزون مانتو در ت

اینستاگرام مانتو در تبریز نیز با پیج اینستاگرام @SOONAYCOLLECTION_MANTO  در دسترس شما سوناکویی های عزیز میباشد .

همراه گرامی سایت در حال بروزرسانی میباشد . برای خرید مانتو و مشاهده ی مدل های جدید مانتو مجلسی شیک مزونی میتوانید در اینستاگرام همراه ما باشید .

سونای گالری واقع در خیابان ولیعصر-خ شریعتی با حضور بیش از  طراح برتر مانتو مجلسی در خدمت همشهریان گرامی میباشد .

برای خرید مانتو مجلسی سایز بزرگ در تبریز،مانتو مزونی در تبریز ، میتوانید از مدل های مدل ها ی سونایکو دیدن کنید و مدل دلخواه خود را سفارش دهید .

در ادامه ی این مطلب : بهترین مراکز خرید مانتو در تبریز ،مزون مانتو مجلسی تبریز ،جدیدترین مدل مانتو مجلسی در تبریز،دوخت مانتو مجلسی تبریز ،آدرس فروشگاه های مانتو تبریز و در نهایت بزرگترین گالری مانتو تبریز در دسترس شما خواهد بود .از دیر باز مانتو در تبریز به لحاظ نزدیکی باکشور ترکیه که مهد مد وطراحی وپیشقدم درارائه اجناس باکیفیت ولاکچری میباشد به فروش مانتو شهرت بسزایی دارد .مانتوفروشی های بزرگی چون لارا،پرویز،سعید،بلوچ،مهدی و……….که هرکدام سابقه ای طولانی در عرضه مانتو های شیک دارند علاوه براینها اکثر مراکز خرید ازجمله لاله پارک،اطلس،میلادنور .برج بلور ،فلورانس،ستاره امید ،ستاره باران ،رویال ،سنگفرش ولیعصر ،سنگفرش تربیت.

وبالاخره فروشگاه سونای در شریعتی تبریز بافروش بهترین مانتوها .مخاطبین زیادی رابخود جلب کرده است .مانتو سونای تبریز

مانتو در تبریز

البته برای خرید مانتو ارزان ،بهترین گزینه مانتو در تربیت تبریز میباشد.ولی برای خرید مانتوهای باکیفیت وخوب حتما بایستی به مراکز خرید وفروشگاههای معتبری چون سونای،پرویز،لاله پارک ودیگر مراکز خرید مراجعه کرد .مانتوهای ترک نیز جایگاه ویژه ای دارند که توسط فروشگاههای معتبر عرضه میگردد.اگر قصد خرید مانتو ترک در تبریز را دارید مقاله از کجا میتونیم مانتو ترک بخریم را بررسی کنید.

sonaycoکه یکفروشگاه اینترنتی میباشد مزیت دیگری نسبت به دیگر فروشگاهها دارد آنهم عرضه مانتو باچک بصورت اقساطی میباشد که درتبریز برای اولین بار لاکچری ترین مانتوهای روز را بصورت اقساطی در اختیار همشهریان محترم قرار میدهد.

معرفی مراکز خرید لباس ومانتو درتبریز

تبریز یکی از بهترین ومدرن ترین شهرهای ایران از لحاظ عرضه پوشاک میباشد .درتبریز به خاطر وجود مراکز متعدد خرید وهمینطور نزدیکی باکشور همسایه ترکیه ،همیشه مورد نظر خریداران عمده وخرده از لحاظ مد روز وجدیدترین طرحهای مانتو میباشد ،اگر سفری به تبریز داشته باشید حداقل دوهفته وقت لازم است تا ازنزدیک بامراکز خرید آشنا شوید .در معرفی بهترین مراکز خرید ابتدا به سراغ لاله پارک میرویم .مرکز خرید لاله پارک که دراتوبان پاسداران نزدیکی میدان شهید فهمیده است که طراحی فوق العاده شیک وباالهام از مراکز خرید ترکیه در6طبقه متفاوت وبا تجمع بهترین برندهای ترک وایرانی از بی نظیرترین مراکز خرید خاور میانه بشمار میرود.برندهایی چون ilciwaikiki,koton,Defacto,adl,sabanjiوچندین برندمعروف ترکیه وبرندهای درجه یک ایرانی چشم هربیننده راخیره میکند.

لاله پارک تبریز 

 

مرکز خرید میلاد نور در منطقه ولیعصر فلکه بزرگ بافروشگاههای زیبا واز برندهای معتبر یکی دیگر ازاین مراکز میباشد .مرکز خرید اطلس واقع در منطقه ولیعصر نگین پارک باچشم اندازی زیبا ومملواز فروشگاههای لباس ولوزم خانگی وهایپر می در طبقه پایین فرصت زیادی میطلبد تا از تک تک غرفه بازدید کنید .

ایسنتاگرام مجموعه ی میلاد نور 

 

 

مرکز خرید ستاره باران در خیابان راه آهن رویروی سیلو یک مجتمع عالی وجذاب برای خریداران تبریزی وهمینطور گردشگران میباشد .www.setarehbaran.com

 

مرکز خرید رویال تبریز واقع درنصف راه یک پاساز کاملا لاکچری بامحل بازی کودکان وهمینطور انواع فروشگاههای لباس ولوازم خانه از پرتردد ترین مراکز تبریز به حساب میاید .مرکز خرید بلور تبریز  واقع در فلکه دانشگاه از قدیمی ترین مراکز خرید تبریز بشمار میرود .مرکزخرید برج شهر تبریز واقع در خیابان 29 بهمن باطراحی فوق العاده بصورت دایره وار با برندهای معتبر ومحل غدا خوری درطبقه آخر وفست فودهای جدید توانسته مخاطبان زیادی را بخود جلب کند.سنگفرش ولیعصر تبریز از دیر باز یک محل زیبا هم برای گردش وهم خرید بافروشگاههای زیبا ولاکچری در تبریز ازشهرت بسزایی برخوردار است .

سنگفرش تربیت نیز از قدیمی ترین مراکز خرید کیف وکفش ومانتو در تبریز باارائه بهترین مانتوها وکیف وکفش زنانه وباوجود جندین مرکزخرید درداخل همین سنگفرش تربیت ازجمله مرکز خرید پردیس ،مرکز خرید شیخ صفی ،مرکز خرید نور مخاطبان زیادی را بخود جلب کرده است.یکی دیگر از مراکز خرید برج بلور میباشد که طبقات زیر زمین 1و2و3 به محل فروش انواع لباس وکیف وکفش وبدلیجات اختصاص یافته وبقیه طبقات که 25طبقه میباشد بصورت تجاری وخدماتی مشعول هستند .مرکز خرید والمان رامیتوان گفت که یک مرکز خرید زیر زمینی نامید چون درطی چندسال گذشته با ابتکار شهرداری تبریز جنب پارکینک والمان ،جهار گوشه خیابان شریعتی تبریز به این مرکز راه دارند دراین مرکز خرید حدود 400 فروشگاه فعال میباشند به همین خاطر هرآنچه شما نیاز داشته باشید براحتی میتوانید ازاین مرکز خرید تهیه کنید،علاوه بر فروشگاههای لباس وانواع لوازم خانه هایپر مارکتی به وسعت 6000متر مریع همراه با کافی شاپ ورستوران دراین مرکز وجود دارد .یکی دیگر از مراکز خرید فعال تبریز مرکز خرید رشدیه میباشدبنای این مجتمع هرمی شکل است ودیوارهای آن همه از شیشه بوده .

این مرکز دارای 250واحدتجاریدر سه طبقه مجزا طراحی شده که کمتر کسی که قصد خرید داشته باشد ازاین مجتع دست خالی بیرون برود ،طبقه پایین این مرکز خرید یک شهربازی زیبا برای کودکان مهیا شده.مرکز خرید پالادیوم تبریزواقع در رشدیه تبریز با طراحی عالی ولاکچری ویک فروشگاه بزرگ رفاه در طبقه پایین آن ،خریدرا برای عموم مردم آسانتر کرده وفروشگاههای شیک ومدرن اعم از لباس وروسری ولوازم خانگی وبدلیجات وانواع فروشگاه کیف وکفش درمنطقه رشدیه تبریز چشم اندازیمیکند.

 

علاوه بر مرکز خریهایی که نام بردم بازار سرپوشیده تبریز که از دیر باز محل خرید انواع لیاسهای مردانه وزنانه وبازار بزرگ امیر که به فروش طلا وجواهر معروف است قبل از همه این مراکز خرید فعال بوده وهم اکنون نیز فعال میباشد .این بازاردر یونسکو سازمان ملل جزو آثار باستانی ومیراث فرهنگی به ثبت رسیده.وفقط گردش دراین بازار حداقل دو روز وقت لازم اشت .انواع کیف وکفش،طلا جواهرات،لباس زنانه ومردانه،ولوازم خانه ،انواع پارچه برای مانتو ،پرده ،وسایل عطاری ،لوازم قنادی ،انواع ظروف مسی،برنز،لحاف تشک ،پنبه وخیلی وسایل که مورد احتیاج هست دراین بازار یافت میشود.


<p>خرید اینترنتی مانتو ازجمهوری .خرید اینترنتی مانتو از جمهوری که قطب بزرگ مانتو درتهران میباشد زیاد کار مشگلی نخواهد بود .چون مانتو فروشی های خیابان جمهوری تهران وخیابانهای اطراف آن که مرکز پخش انواع مانتو بصورت عمده وتکی میباشند سایت مخصوص خودرا دارند وشما میتوانید ازطرق سونایکو از هر فروشگاهی که مایل باشید مانتو مورد علاقه خودتان راخرید نمایید سایت سونایکو علاوه بر معرفی جدیدترین مانتوهای مجلسی وغیره ،اسامی فروشگاه های خیابان جمهوری وپاساژ شانزه لیزه را بانمایش انواع مانتوها ازاین فروشگاهها در اختیار شما قرار میدهد .<br> خرید اینترنتی مانتو جلوباز .خرید اینترنتی مانتو جلو باز که بیشتر درفصل تابستان استفاده میشود بایستی به دودسته تقسیم کنیم .دسته اول که مناسب فصل تابستان میباشد واستفاده بیشتری ازاین مانتو میشود باقیمتهای مناسب دراکثر فروشگاههای اینترنتی مانتو موجود است ولی دسته دوم مانتوهایی هستند که الزاما خانمهای باردار مجبور به استفاده ازاین نوع مانتو میباشند .مانتو جلوباز ،جلوه ای ویژه دارد واز جنس نخ ویا کتان دوخت میشود .اکثر مانتوهایی که برای فصل تابستان آماده شده اند از قیمت مناسبی هم برخور دار هستند .شما اگر مایل باشید سری به سایت سونایکو بزنید تاهم اطلاعات جامع درباره مانتوجلوباز عایدتان شود وهم مانتو مورد پسند خودرا ازاین سایت براحتی تهیه فرمایید<br> برای خرید اینترنتی پارچه مانتو مجلسی چه نکاتی راباید درنظر بگیریم . امروزهمه خانمهابه ظاهر وآراستگی لباسهای خود بسیار اهمیت میدهند .یکی از کاربر د ترین لباسهایی که خانمها درایران از آن استفاده میکنند مانتو میباشد .مانتو انواع مختلف دارد وبا توجه به نوع دوخت ،مدل ورنگ به دسته های گوناگون تقسیم میشوند.یکی ازاین مانتوها که هرخانمی باید در کمد لباسهایش چندتا ازآن راداشته باشد مانتو مجلسی میباشد .برای تولید. مانتومجلسی از پارچه های متنوعی چون،کرپ!چرم،حریر،ریون،ژاکارد وچندین نوع دیگر که بایستی درخور مانتو مجلسی باشد واز پارچه های گران قیمت نیز میباشند استفاده میشود .اگر شماهم بدنبال یک پارچه شیک ومجلسی برای دوخت یک مانتو مجلسی زیبا هستید اما نمیدانیداز چه پارچه ای برای دوخت آن استفاده میشود با سونایکو همراه باشید .<br>بطور کلی مانتوهای مجلسی مانتوهایی هستند که ظاهر آنهاتاحدودی رسمی میباشند اما در دوخت آنها از تجملات وزرق وبرق زیاد دیده نمیشود .اکثر مانتوهایی که درآنهابنوعی سنگدوزی ویا گلدوزی شده ،مانتومجلسی مناسب روزانه نمیباشد وهمانطور که از نامش معلوم است برای مراسم خاصی طراحی ودوخته میشود .معمولا برای دوخت مانتوهای مجلسی<br>از پارچه نخی کمتر استفاده میشود وبیشتر آنها از جنس پلی استر میباشد وهمین باعث میشود که این نوع مانتوهابرروی تن بهتر بنشینند وحالت راسته وصاف بایستند .از مزیت های<br>مانتو مجلسی دیر چروک شدن آن است .شما خانمهای محترم میتوانید انواع مانتو مجلسی را چه کوتاه وچه بلند باپارچه دلخواه خود از سونایکو مشورت گرفته وسونایکو مانتو مورد پسند شما را بصورت آنلاین تهیه وسفارش شمارا در کمترین زمان ممکن در سراسر ایران ،درب منزل تحویل بگیرید ،اصولا برای خرید مانتومجلسی ومتناسب بانیاز شما یکسری نکات را قبل ازخرید مطلع شوید ومانتو مجلسی خودرا آگاهانه سفارش دهید .<br>ازجمله موارد مهم ،توجه به رنگ پوست است .شما باید از رنگهایی استفاده کنید که باپوست شما هارمونی داشته باشد ومانتوجلوه زیبایی،به خود بگیرد .<br>از نکات مهم دیگر قیمت مانتومجلسی میباشد .همه ما میدانیم که قیمت پارچه های شیک ولاکچری برای دوخت یک مانتو مجلسی بسیار گران است .فاکتورهای مهمی است که این گرانی راتوجیه میکند دوخت ،نوع پارچه،نوع کاری که برروی آن انجام شده میتواند عاملهای مهمی برای گران بودن مانتومجلسی شما باشد .توجه داشته باشید پارچه مانتویی که قصد خرید آن رادارید باید متناسب با مجلسی که میخواهید درآن شرکت کنید باشد ورنگ آن با کیف وکفش شما همخوانی داشته باشد .دراین قسمت سونایکو با جمع آوری نمونه های مانتو مجلسی همراه با کیف وکفش مناسب ،کار شمارا آسان کرده وبه انتخاب ایده التان نزدیکتر میکند .با سونایکو همراه باشید .<br>: خرید اینترنتی مانتوپلیسه . خرید اینترنتی مانتو پلیسه در مدلهای متنوع وشیک باترکیب های متنوع در اکثر فروشگاههای اینترنتی سراسر کشور میتوان انجام داد بااین تفاوت که مانتو پلیسه بیشتر برای بیرون رفتن ودم دستی زیاد مناسب نیست .سونایکو انواع مدلهای مانتو پلیسه را دررنگهای زیبا وجذاب در سایت خود آماده عرضه نموده که مناسب هرفصل موجوداست. مانتو پلیسه ،حتی در مانتوهای مجلسی هم مشاهده میشود .استفاده از مانتو پلیسه اندامی بالا وکشیده میخواهد .تا پلیسه های مانتو خود نمایی کنند .استفاده از پلیسه در انواع مانتو ،بستگی به طراح ویا شخص پوشنده وسفارش دهنده میباشد .گاهی اوقات پلیسه دقیقا از وسط مانتو شروع ودور تادور مانتو پلیسه میباشد .وبعضی وقتها هم در سرآستین ها ویا پایین مانتو قسمت انتهایی پلیسه کاری شده .باتوجه به تنوع بیشتر مانتوهای پلیسه سری به سونایکو بزنید .اگر خواهان جدیدترین نوع مانتوهای پلیسه هستید سونایکو بهترین گزینه برای انتخاب است<br>: برای خرید یک مانتو خوب ،خرید اینترنتی مناسب است یاحضوری.البته باتوجه به افزایش تنوع انواع مانتو وتقاضاهای بیشماری که برای خرید مانتو ارائه میشود خرید اینترنتی بهترین گزینه برای انتخاب یک مانتو خوب است .باتوجه به پراکندگی فروشگاههای مانتو در سراسر کشور وازدحام جمعیت،ترافیک وکمبود وقت کافی ،به سختی میتوان در زمان کوتاه مانتو ایده آل خودرا پیدا کنید .سایت سونایکو برای راحتی وآسودگی خاطر شما ،مجموعه ای از بهترین مانتوهای روز دنیا رادر معرض نمایش قرارداده وهروز بصورت آنلاین سفارشات شمارا در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار میدهد .برای این منظور فقط بایک کلیک سایت sonayco irرا پیداکنید علاوه بر مشاهده هزاران نمونه از مانتوهای جدید وشیک باعالیترین پارچه ها ،از توضیحات هرمدل مانتوهم بهره مند شوید.سونایکو فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست .بلکه اطلاعات جامع ومهم در باره آنچه شما انتخاب میکنید دراختیارتان قرار میدهد .شما درهرنقطه ازایران باشید میتوانید بامشاهده سایت اینترنتی سونایکو بهترین مدل های مانتورا سفارش دهید .هرچند حضور شما ،باعث دلگرمی ما میشود ولی باتوجه به محدویت های زمانی وعدم اتلاف وقت از ما بصورت آنلاین خرید نمایید .فروشگاههای زیادی هستند که در سطح ایران وتبریز بطور حضوری اماده فروش مانتو هستند ولی اگر وقت کافی ندارید سونایکو بهترین گزینه برای شما خواهد بودخرید اینترنتی مانتوهای مشگی شیک .خرید اینترنتی مانتو های مشگی شیک در فروشگاههای اینترنتی مانتو امکان پذیر است .باتوجه به اینکه دربین انواع مانتوها ،مانتو مشگی کاربرد بیشتری دارد .مانتو مشگی شیک ازپرستیژ بالایی برخورداراست .این نوع مانتو درانواع مختلف برای خانمها استفاده بیشتری دارد مثلا مانتو مجلسی شیک مشگی ،مانتواداری مشگی،مانتوزمستانی مشگی وانواع متنوع دیگر که میتوان در مکانهای مناسب استفاده کرد .درایران باتوجه به موقعیت ومناسبت مکان ،مانتو مشگی تنها گزینه مناسب میباشد .برای شرکت در مراسم مهمانی های شاد ازجمله جشن عروسی،همایش ها،تولد ودیگر دور همی ها ،مانتو مجلسی شیک ،خیلی مناسب است .ولی در مراسمهایی همچون ترحیم ،وعزا مانتو مجلسی ساده مناسب تر میباشد.حتی برای بیرون رفتن ازخانه ،رنگ مشگی هرگز تکراری نخواهد بود البته دراین میان سن وطایز وقد پوشنده نیزمهم است چراکه اکثر دختر خانمها سعی میکنند از رنگهای روشن تر استفاده کنند واین یک اجبارنیست اما برای همخوان شدن با جامعه ،مشگی تنها رنگ ایده آل میباشد.از آنجاییکه مشگی افرادرا لاغرتر نشان میدهد بایستی درانتخاب مانتو مشگی چند نکته رابه خاطر بسپارید .اول اینکه مانتو مشگی باید یقه بزرگ وطرحدار داشته باشد.خانمهای لاغر اندام سعی کنند از مانتوهای مشگی کوتاه استفاده کنند چطور که خانمهایی که سایز بزرگ هستند سعی کنند از مانتو مشگی بلند استفاده کنند.مانتوهای مشگی جلوبازوآستین گشاد برای افراد چاق مناسب نیست.یک نکنه مهم دیگر برای انتخاب رنگ مشگی در مانتوهای مجلسی اینست که هر شال وروسری رامیتوان با مانتو مجلسی مشگی ست کرد مثلا میتوانید برای شادتر نشان دادن خودتان از شال وروسری رنگ سفیدویابنفش،قرمز وآبی استفاده کرد .سایت sonayco .irبهترین مشاور شما درانتخاب جدیدترین وشیکترین وعالیترین مدلهای مانتو مشگی میباشد<br> خرید اینترنتی مانتو پرداخت درب منزل.خرید اینترنتی مانتو وپرداخت درب منزل در اکثر فروشگاههای اینترنتی مانتو بطور روز افزون درحال گسترش میباشد .سایت های معتبری که از مانتوهای تولیدشده خود اطمینان کامل دارند دراین رشته فعالیت گسترده ای دارند.از جمله دیجی کالا ،دیجی استایل ،سایت پرووخیلی از فروشگاههای دیگر پول مانتو سفارشی<br>را در درب منزل تحویل میگیرند .قبل از خرید اینترنتی به چند نکته مهم واساسی باید توجه داشته باشید تا دچار مشگل خاصی نشوید.ازجمله نوع پارچه مانتو ،مدل مانتو ،قیمت تمام شده آن وبرابری تصویر مانتو باآنچه که بدست شما میرسد ،میباشد .برای خرید مانتوهای ارزان قیمت ،فقط به مدل واستایل آن توجه نکنید بلکه نوع پارچه ودوخت آن سهم بسزایی در کیفیت مانتو دارند .شما اگر آگاهانه خرید نمایید خیلی بهتر است تااینکه فقط ظاهر مانتورادرتصویر ببینید .معمولا مانتوهای ارزان قیمت از پارچه های معمولی وارزان قیمت تهیه میشود که فقط بایک بار شستشو کیفیت اولیه خودراازدست میدهند .اگر اطلاعات شما جامع باشد مشگلی پیش نخواهد آمد ولی در دنیای مانتو هزاران نوع پارچه اصل وبدل وجود دارند که تشخیص آنها از هم ،کار آسانی نیست.البته بااحترام متقابل به تمامی همکاران عزیز که در فروش اینترنتی وپرداخت درب منزل فعالیت دارند ،از کلاهبردارانی که اجناس درجه سه خودرا بنام اورجینال میفروشند باید مواظب باشیم خرید اینترنتی مانتو دخترانه.خرید اینترنتی مانتودخترانه رامیتوان از فروشگاههای اینترنتی مانتوفروشی دخترانه تهیه کرد .مانتوهای دخترانه بردونوع تقسیم میشوند ،اول مانتو ساده دخترانه ،که هم برای مدارس ودانشگاه متناسب است وهم برای بیرون رفتن های ضروری ازخانه .نوع دوم حالت اسپورت میباشد که در مدلهای جلوبازوجلوبسته باترکیب نوارهای رنگی دور آستین ودورکمر واحیانا سرشانه ها زینت آرایی شده وحالت شادتری نسبت به مانتوهای ساده دارد .وقتی در خیابان قدم میزنیم دخترخانمها با پوشیدن مانتوهای نوع دوم بیشتر برای تفریح بیرون آمده اند ودوست دارند زیباتر جلوه نمایی کنند .مانتوهای دخترانه ارزان قیمت ساده از همان نوعی هستند که در قسمت اول توضیح دادیم .<br>سونایکو با معرفی بیش از 30 مدل جدید مانتو دخترانه ،جدیدیدترین وشیکترین مانتوهای دخترانه را در معرض فروش قرارداده که قیمت هرکدام از آنها رابه تفکیک توضییح داده است .برای انتخاب شیکترین وجدیدترین مدلهای دخترانه سونایکو بهترین گزینه میباش خرید اینترنتی مانتوحراجی .خرید اینترنتی مانتوحراجی اصولا در اواخر چهارفصل از طریق فروشگاههای اینترنتی سراسر کشور بدلیل تعویض فصل ونامناسب بودن مانتوفصل قبل ،برای فصل بعد ،براحتی میتوان خرید کرد .دلایل بیشتری وجود دارد که فروشگاههای اینترنتی چرا مانتوهای حراجی در معرض فروش قرار میدهند .یکی ازاین دلایل اینست که مثلا در فروشگاهی به تعداد محدودی مانتو تابستانی موجود میباشد ولی کم کم هوا روبه سردی میرود وفصل پاییز میرسد که الزاما دیگر نمیتوان در فصل پاییز از مانتو تابستانی استفاده کردوبالعکس در فصل زمستان انواع مانتوهای زمستانی وپالتو در فروشگاهی موجود است وکم کم هوا گرم میشود وبه طرف فصل گرما میرویم دراین موقعیت هم هیچ مناسبتی ندارد که از مانتوهای زمستانی پشم برای فصل بهار یاتابستان استفاده کنیم .دراین نوع مواقع فروشگاهها ی اینترنتی حراجی مانتورا شروع میکنند .واین یک مسئله خیلی عادی وقدیمی شده است دردیگر کشورها هم مثل ترکیه این امر درطی 4فصل تکرار میشود واصطلاحی به نام sezon indrim در سایت های خود به معرض نمایش میگذارند واز قیمت فروش سابق ،حداقل 50% پایین تر قیمت گذاری میکنند تا مانتو برای سال بعد نماند .یکی دیگر از عوامل مانتوحراجی از سایز افتادن آنهاست.اکثر مانتوهای روز بصورت سایز بندی از34تا60 بایستی در فروشگاهی موجودباشد .وقتی اکثر مانتوها بفروش رفت وفقط یک یا دوسایز بیشتر نماند بلافاصله باذکر تک سایز به حراجی گذاشته میشود.دلیل آخر در هر فروشگاهی ممکن است اتفاق بیفتد وآن نخ دررفتگی ویا ایراد مختصر در یک نقطه از پارچه که شاید نا مشهود باشد این نوع مانتوها را هم در لیست حراجی قرار میدهند.در سایت سونایکو مانتوهای تک سایز ومربوط به فصول گذشته به نمایش گذاشته شده که درصورت تمایل میتوانید بهترین مانتوهای شیک را درقسمت حراجی مشاهده کنید . خرید اینترنتی مانتو عمده درتهران .خرید اینترنتی مانتو بصورت عمده رامیتوان از فروشگاههای اینترنتی فروش مانتو درتهران که در بازار رضا.بازار بزرگ تهران،بازار امامزاده حسن،خیابان جمهوری وخیابانهای اطراف آن قرار دارند تهیه کرد .اگر سری به خیابان جمهوری وپاساژ شانزه لیزه بزنید ,فروشگاهها مملوازمانتوهای جدید باسایزبندی کامل بطور عمده آماده فروش میباشد واین فروشگاهها به هیچ وجه بصورت تکی نمیفروشند وهمگی سایت منحصر بخود رادارند که دراختیار خریداران عمده مانتو ،هم ازتهران وسایر شهرهای دیگر ازطریق اینترنت مانتوهای خود را سفارش میدهند ودیگر نیازی به حضور فیزیکی در تهران وآمدن از شهرستانهای دیگر واتلاف وقت نیست .کافیست بایک کلیک باسایت سونایکو ارتباط برقرار کنید تا شمارا با فروشگاههای اینترنتی مانتو بصورت عمده در کلیه نقاط تهران معرفی نموده ومیتوانید مدلهای مورد پسند خودرا ازطریق سونایکو از هر فروشگاهی که پسند کردید انتخاب وخرید آنلاین نمایید .

خرید اینترنتی مانتو ابروباد.خرید اینترنتی مانتو ابروباد که مناسبترین مانتو برای فصل تابستان میباشد ازتمامی فروشگاههای اینترنتی مانتو میتوان تهیه کرد ولی برای انتخاب مناسب وخرید ایده آل ، سایت سونایکو نکاتی مهم در باره نوع پارچه ابروباد ومناسب بودن ان برای هر سایزی ارائه میدهد تا خانمهای محترم آگاهانه وبااطمینان خاطر مانتو ابرو باد خودرا انتخاب کنند .نکته اول،توضیح درباره پارچه طرح ابروبادمیباشد طرح ابر وباد یا همان “ماربل” به طرحی گفته میشود که از ترکیب رنگهای مختلف درهم تنیده شده اند ایجاد شده است .

دراین طرح معمولا از چند رنگ مختلف(هم رنگهای متضاد وهم رنگهای نزدیک به هم) استفاده میشودبدون اینکه این رنگها باهمدیگر ترکیب بشوند درکنار یکدیگر قرار میگیرندوطرحی خاص وجذاب بوجود میاورند که به نام ابروباد معروف است وبیشتر از پارچه های نخی وکتان بکار میبرند .وهمین نوع پارچه موجب خنک ماندن بدن در فصل گرما میشود.البته این روزها پارچه مخصوصی هم به نام ابروباد دربازار عرضه میکنند که اثری ازاین رنگهادراین پارچه وجود نداردوفقط به دلیل بافت خاصی که در پارچه وجود دارد ،حالت سایه روشن خاصی در بافت اصلی بوجود آورده،که فوق العاده خنک وشیک هستند وگزینه خوبی برای مانتوهای خنک تابستانی،انواع شومیز وبلوز نیزمیباشد .این نوع پارچه ها دارای رنگبندی متنوعی هستند که میتوانیدطبق سلیقه خودتان رنگ پارچه ابروبادرا انتخاب ولباس مورد علاقه تان رابدوزید.باتوجه به اینکه در تمامی فروشگاههای اینترنتی ،این روزها انواع مانتوابروباد موجود است ولی بهتراست برای اطمینان خاطر با سایت سونایکو درباره پارچه،قیمت ،مدل،سایز وسایر نکاتی که لازم است مشاوره نمایید واز بین صدها مدل متنوع وجذاب وشیک ،عالیترین را انتخاب وخرید آنلاین داشته باشید.

 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط