دسته‌بندی نشده, مانتو سایزبزرگ در تبریز

خرید مانتو سایزبزرگ در تبریز ?هیچ لباسی نیست سایزتون نباشه ?

مانتو سایزبزرگ در تبریز در کمتر فروشگاهی پیدا میشود و شاید اگر بتوانید مانتو سایزبزرگ را در تبریز پیدا کنید شاید طرح یا مدل دلخواه شما نباشد ولی اگر بخواهید هم سایز مانتو متناسب با اندازه ی شما باشد و هم مدل دلخواه خود را بر تن داشته باشید حتما باید از مدل های سونایکو دیدن کنید .کافیست از جدید ترین مدل های مانتو دیدن کنید و سایز مناسب خود را خریداری کنید . حضور 10 مزون مانتو در تبریز با همکاری بیش از 200 خیاط با تجربه در تبریز در کنار گارانتی سونایکو شما را در خریدی مطمئن همراهی خواهد کرد .

مانتو مجلسی سایزبزرگ در تبریز ،دوخت مانتو سایزبزرگ در تبریز ،مدل های جدید مانتو سایزبزرگ در تبریز

هیچ لباسی نیست سایزتون نباشه @soonaycollection_manto

سونایکویی شیک پوش سایت فروشگاه اینترنتی سونایکو در حال بروز رسانی میباشد و امکان مشاهده مدل ها در سایت وجود ندارد . اینستاگرام مجموعه @soonaycollection_manto پاسخگوی شما میباشد و درصورت نیاز میتوانید از گالری حضوری مانتو در تبریز سونای واقع در کوی ولیعصر-خ شریعتی -بعد از تقاطع اعتصامی -نبش کوی گلباد دیدن کنید و خرید خود را بصورت حضوری ثبت کنید

برای سفارش مدل مانتو سایزبزرگ در تبریز کافیست انتخاب کنید

?دیگه هیچ لباسی نیست سایزتو نباشه ?

جدید ترین مدل های مانتو مجلسی و انواع مدل های جدید مانتو ترک سایزبزرگ و بهترین مراکز خرید مانتو سایزبزرگ تبریز در دسترس شماست . سونایکو با فروشگاه مانتو در ولیعصر تبریز امکان پرو در محل را نیز دارید .هر گونه تغییرات در طرح مانتو قابل اجرا میباشد و شما میتوانید با انتخاب مدل مانتو دلخواه خود سایز مانتو خود را سفارش دهید.

.

مانتو سایزبزرگ در تبریز

علاوه بر خرید انواع مانتو سایزبزرگ در تبریز ، لاین خرید لباس مجلسی سایزبزرگ در تبریز نیز توسط طراحان سونای راه اندازی شد .انواع مدل های جدید لباس مجلسی قابل سفارش برای تمامی سایزها

سونایکویی شوید در هر جمعی بدرخشید

با این که در یک دسته بندی کلی، تمام افراد پلاس سایز با فرم های بدنی گوناگون، برچسب چاقی می گیرند، اما اینکه تجمع چربی ها در کدام نقطه از بدن بیشتر به چشم می خورد یا اصطلاحا فرم هیکلی فرد، در انتخاب مدل مانتو برای افراد چاق بسیار مهم است. برای مثال افرادی با فرم بدنی سیبی شکل، بهتر است مانتوهایی راسته و آزاد را انتخاب کنند در حالی که برای فرم بدنی مثلث معکوس، مانتوهایی که در قسمت کمر تنگ می‌شوند جذابیت بیشتری دارند؛ در ادامه این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.
از نکاتی که بهتر است هنگام دوخت مدل مانتو برای افراد چاق به آن دقت کرد؛ این است که سعی شود در طراحی‌ها از دکور و شلوغ کردن زیاد لباس‌ها خودداری شود.
از آن جایی برخی از ترندهای سال 2020 شامل پیراهن‌های عروکسی است؛ استفاده از آستین‌های پفی در مدل مانتو، می‌تواند گزینه‌ای بسیار زیبا و به روز محسوب شود.
رای آستین‌های مانتو نیز می‌توانید از آستین‌های راسته و تا آرنج (سه ربع) یا آستین‌های خفاشی و گشاد بهره ببرید
یکی از ترندهای محبوب که می‌توان گفت هیچ‌گاه قرار نیست از محبوبیت آن کم شود، یقه برگردان است. با توجه به نکات قبل، می‌توانید برای دوختن مانتو برای افراد چاق، از زیبایی یقه‌های برگردان و البته پهن در مانتوی خود بهره ببرید

با این که در یک دسته بندی کلی، تمام افراد پلاس سایز با فرم های بدنی گوناگون، برچسب چاقی می گیرند، امااینکه تجمع چربی ها در کدام نقطه از بدن بیشتر به چشم می خورد یا اصطلاحا فرم هیکلی فرد، در انتخاب مدل مانتو برای افراد چاق بسیار مهم است. برای مثال افرادی با فرم بدنی سیبی شکل، بهتر است مانتوهایی راستهو آزاد را انتخاب کنند در حالی که برای فرم بدنی مثلث معکوس، مانتوهایی که در قسمت کمر تنگ می‌شوندجذابیت بیشتری دارند؛ در ادامه این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.از نکاتی که بهتر است هنگام دوخت مدل مانتو برای افراد چاق به آن دقت کرد؛ این است که سعی شود درطراحی‌ها از دکور و شلوغ کردن زیاد لباس‌ها خودداری شود.از آن جایی برخی از ترندهای سال 2020 شامل پیراهن‌های عروکسی است؛ استفاده از آستین‌های پفی درمدل مانتو، می‌تواند گزینه‌ای بسیار زیبا و به روز محسوب شود.رای آستین‌های مانتو نیز می‌توانید از آستین‌های راسته و تا آرنج (سه ربع) یا آستین‌های خفاشی و گشاد بهرهببریدیکی از ترندهای محبوب که می‌توان گفت هیچ‌گاه قرار نیست از محبوبیت آن کم شود، یقه برگردان است. باتوجه به نکات قبل، می‌توانید برای دوختن مانتو برای افراد چاق، از زیبایی یقه‌های برگردان و البته پهن درمانتوی خود بهره ببریدداشتن چند منگنه در آستین خود راه خوبی برای اطمینان از داشتن کمد لباس درجه یک با لباس های مناسب برایهر موقعیتی است. در اینجا موارد ضروری وجود دارد …داشتن چند منگنه در آستین خود راه خوبی برای اطمینان از داشتن کمد لباس درجه یک با لباس های مناسب برایهر موقعیتی است. در اینجا موارد ضروری وجود دارد …یک لباس بسته یا شیفت همیشه خوب به نظر می رسد.”

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.